O mnie

Nazywam się Magdalena Markiewicz.

W 2008r. założyłam firmę zajmującą się projektowaniem ogrodów, ich realizacją oraz późniejszą pielęgnacją. Projektowałam ogrody dla indywidualnych Klientów, jak również tereny zieleni miejskiej. Kolejnym etapem rozwoju firmy było założenie szkółki roślin ozdobnych.

W 2012r. stworzyłam ogrody pokazowe na Mazurach – Ogrody Markiewicz / Ogrody z Pasją. Nasze ogrody są odwiedzane przez turystów z Polski oraz turystów zagranicznych m.in. z Niemiec, Łotwy, Estonii, Czech a także z dalszych zakątków świata z Izraela, Japonii czy Peru. Ogrody Markiewicz są chętnie odwiedzane również przez stacje telewizyjne m.in. TVN, TVP1, TVP3. Relacje nagraniowe dostępne są na stronie www.ogrodymarkiewicz.pl oraz na naszym profilu FB Ogrody Markiewicz.

Laureatka konkursu Kobieta Sukcesu Warmii i Mazur 2018 roku.

Przedsiębiorca, projektantka ogrodów, entomolożka, podróżniczka, autorka artykułów naukowych oraz książek popularnonaukowych, ilustratorka książek dla dzieci.

Doktorantka na wydziale nauk ekonomicznych w Katedrze Mikroekonomii na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Działaczka na rzecz rozwoju Warmii i Mazur, za co została uhonorowana nagrodą Ministra Rolnictwa RP w 2016 roku – „Sposób na Sukces”. Menedżerka z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w branży biznesowej.

X