O mnie

Nazywam się Magdalena Markiewicz.

W 2008r. założyłam firmę zajmującą się projektowaniem ogrodów, ich realizacją oraz późniejszą pielęgnacją. Projektowałam ogrody dla indywidualnych Klientów, jak również tereny zieleni miejskiej. Kolejnym etapem rozwoju firmy było założenie szkółki roślin ozdobnych.

W 2012r. stworzyłam ogrody pokazowe na Mazurach – Ogrody Markiewicz / Ogrody z Pasją. Nasze ogrody są odwiedzane przez turystów z Polski oraz turystów zagranicznych m.in. z Niemiec, Łotwy, Estonii, Czech a także z dalszych zakątków świata z Izraela, Japonii czy Peru. Ogrody Markiewicz są chętnie odwiedzane również przez stacje telewizyjne m.in. TVN, TVP1, TVP3. Relacje nagraniowe dostępne są na stronie www.ogrodymarkiewicz.pl oraz na naszym profilu FB Ogrody Markiewicz.

Laureatka konkursu Kobieta Sukcesu Warmii i Mazur 2018 roku.

Przedsiębiorca, projektantka ogrodów, entomolożka, podróżniczka, autorka artykułów naukowych oraz książek popularnonaukowych, ilustratorka książek dla dzieci.

Z wykształcenia jestem ekonomistką. Wiedzę zdobytą na studiach wdrożyłam w praktykę budując swoje przedsiębiorstwa. Od ponad 20 lat zajmuję się biznesem. Łączę ofertę ogrodniczą z edukację ekologiczną oraz działaniami społecznymi.

Specjalizuję się w szkoleniach z zakresu budowania przedsiębiorstwa w oparciu o pasję. Prowadzę szkolenia i wykłady o tematyce ogrodniczej. Zajmuję się mentoringiem biznesowym.

Inspiruję i motywuję do działania. Ogromną radość sprawia mi dzielenie się wiedzą oraz pomaganie innym w rozwijaniu ich pasji.

TURYSTYKA OGRODOWA

“Magda ma ogromny dar przekazywania swojej wiedzy.
Ogrody są przepiękne i pełne inspiracji,
zaś zacieniony taras pełen roślin i zwierząt
jest idealnym miejscem na zajęcia z akwareli.
Cudownie spędzony weekend!”

Żaneta Steiner Bogdaszewska

“Kurs wspaniały.
Mnóstwo wiedzy, porad, przydatnych wiadomości
oraz wspaniałej, pozytywnej i zielonej energii!
Polecam zajęcia z p. Magdą w Ogrodach.”

Sabina Kremska

X